Zimowy płyn do tapicerki - kosmetyki do myjni sa- Inwestuj w myjnie

Wyślij zapytanie ofertowe
lub zadzwoń do nas: +48 662 408 561

Administratorem Państwa danych jest Green Steam sp. z o.o. sp. k. Dane będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną przetwarzania jest uzasadniony interes Administratora. Więcej szczegółów

Zimowy płyn do prania tapicerki

Zimowy płyn do prania tapicerki INT-Z przeznaczony jest do użytku w automatach parowych Self-Service w okresie zimowym, kiedy maszyny pracujące na myjniach bezdotykowych są szczególnie narażone na czynniki środowiskowe. Dzięki specjalnej formule płyn nie zamarza nawet przy bardzo niskich temperaturach (aż do -30 stopni C).

Konsystencja i właściwości płynu zimowego INT-Z sprawiają, że nie zatyka on pompy ani któregokolwiek elementu układu podawania detergentu. Odkurzacze parowe pracujące w środowisku myjni bezdotykowych i myjni samoobsługowych wymagają środka, który jest zarówno bezpieczny dla sprzętu i nie powoduje jego awarii (w tym zatykania pompy) ale również takiego, który jest skuteczny i bezpieczny dla czyszczonych powierzchni. Taki właśnie jest środek INT-Z do samoobsługowych myjni parowych.

Produkt kompatybilny z odkurzaczami parowymi Self-Service

Powrót