Płatność kartą na myjni - Przystawka Nayax - Inwestuj w Myjnie

Wyślij zapytanie ofertowe
lub zadzwoń do nas: +48 662 408 561

Administratorem Państwa danych jest Green Steam sp. z o.o. sp. k. Dane będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną przetwarzania jest uzasadniony interes Administratora. Więcej szczegółów

Przystawka Nayax - płatność kartą na myjni

Nayax to przystawka do pobierania płatności w formie bezgotówkowej ułatwiająca przeprowadzanie transakcji na myjniach bezdotykowych. Przystawka Nayax opcjonalnie może być montowana w automatach parowych do prania tapicerki Self-Service ułatwiając tym samym korzystanie z usługi prania tapicerki i dostarczając właścicielowi myjni bezdotykowej lub stacji paliw dodatkowych klientów, którzy nie dysponują gotówką. Płatność kartą na myjni samoobsługowej zdecydowanie zwiększa komfort użytkowania i otwiera biznes na wielu nowych klientów.

Ze względu na coraz częstsze występowanie takich klientów urządzenie jest bardzo ważnym elementem całego środowiska myjni samoobsługowej lub stacji. Nayax jest bardzo standardową, bardzo popularną przystawką powszechnie stosowaną na myjniach czy w automatach wendingowych.

Produkt kompatybilny z odkurzaczami parowymi Self-Service

Powrót