O firmie GreenSteam

 
 
KIM JESTEŚMY
 

Firma Green Steam to największy w Europie dystrybutor urządzeń parowych. Od 7 lat dostarczamy innowacyjny sprzęt czyszczący klientom z branży myjni samochodowych, stacji paliw, firm sprzątających, hoteli, gastronomii oraz przemysłu. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami z całego świata zapewniając naszym klientom nowatorski sprzęt charakteryzujący się najwyższą jakością, niezawodnością oraz dbałością o środowisko.

 
 
DO KOGO KIERUJEMY OFERTĘ
 

Ofertę Samoobsługowych Odkurzaczy Parowych Self-Service kierujemy zarówno do właścicieli samoobsługowych myjni samochodowych, myjni automatycznych i stacji paliw, jak i inwestorów nie posiadających doświadczenia w branży, którzy chcą ulokować kapitał w tym segmencie rynku.

 
 
CO NAS WYRÓŻNIA
 

Bogata wiedza i doświadczenie rynkowe

 

Dzięki współpracy z setkami myjni na terenie całego kraju zdobyliśmy ogromną wiedzę rynkową, którą nieustannie dzielimy się z naszymi klientami, pomagając im realizować nowe zlecenia, pozyskiwać klientów oraz wyróżniać się na tle konkurencji. To właśnie dzięki naszym klientom staliśmy się liderem w branży maszyn parowych na polskim rynku.

 

Serwis i obsługa klienta

 

Nasi klienci mogą na nas liczyć zarówno przed jak i po sfinalizowaniu transakcji. Urządzenia self-service objęte są pełną, bezpłatną, 24-miesięczną gwarancją. Wiemy jak ważne jest to aby zakupione urządzenie działało non-stop i jak najszybciej zaczęło na siebie zarabiać, dlatego dokładamy wszelkich starań aby każdy problem z którym przyjdzie nam się zmierzyć został jak najszybciej rozwiązany.

 

Szeroka, dopracowana w każdym calu oferta produktów i rozwiązań
 
Naszym klientom oferujemy kompletne, dopracowane w każdym calu rozwiązania w zakresie doradztwa, finansowania, usług logistycznych i marketingowych. Dostarczamy światowej klasy sprzęt, oferujemy profesjonalne szkolenia, pomagamy w sfinansowaniu inwestycji. W swojej ofercie posiadamy najlepsze urządzenia w swojej klasie, charakteryzujące się niezawodnością, funkcjonalnością oraz wysoką efektywnością pracy.

Wyślij zapytanie ofertowe

lub zadzwoń do nas: + 48 662 408 561

Twój e-mail

Telefon

Treść wiadomości