Zalety prania parowego

Bądź na bieżąco z poradami

Zalety prania parowego

Zalety prania parowego

05 lip 2018


Samoobsługowy odkurzacz parowy do prania i dezynfekcji tapicerki metodą parową oraz standardowego odkurzania jest pierwszym dostępnym na rynku urządzeniem, które daje kierowcom możliwość własnoręcznego gruntownego czyszczenie wnętrza samochodu. Poniżej zaprezentowane są wymierne korzyści czyszczenia gorącą parą tapicerki, dywanów i innych powierzchni materiałowych za pomocą Self-Service – samoobsługowej maszyny parowej.

Dokładne czyszczenie

Para o wysokiej temperaturze rozpuszcza brud, dzięki czemu osady, tłuszcze, oleje są łatwe do usunięcia. Po rozlanej czekoladzie, kawie, przyklejonej gumie do żucia nie będzie śladu, a dzięki samoobsługowej myjni parowej wszystkie nieczystości zostaną wciągnięte do zamocowanego wewnątrz automatu zbiornika.

Gruntowna dezynfekcja

Para o temperaturze powyżej 120oC niszczy i eliminuje chorobotwórcze mikroorganizmy, a w tym roztocza, bakterie, wirusy, grzyby. Z tego względu czyszczenie parowe tapicerki samochodowej, dywanów czy fotelików dziecięcych, jest szczególnie polecane alergikom, astmatykom oraz osobom, które przewożą małe dzieci, jako element profilaktyki przeciw alergii i nawracającym infekcjom.

Neutralizacja zapachów

Gorąca para eliminuje przykre zapachy, takie jak dym tytoniowy czy resztki jedzenia, wskutek czego daje wyraźne poczucie świeżości.

Krótki czas schnięcia, czyli oszczędność czasu użytkownika

Pranie tapicerki materiałowej metodą parową nie przemacza foteli, wskutek czego w kilka chwil po praniu siedzenia są suche, a kierowca może ponownie skorzystać z samochodu. Dzięki metodzie parowej zredukowany jest do minimum czas przestojów w porównaniu do ekstrakcyjnego prania tapicerki.

Bezpieczeństwo dla elektroniki

Para wodna może być używana do czyszczenia foteli samochodowych bez obawy uszkodzenia w nich elektroniki, ponieważ nie przemacza ona powierzchni materiałowej.

 Oszczędność pieniędzy

W przypadku samoobsługowych odkurzaczy parowych Self-Service, kierowca wypierze i zdezynfekuje tapicerkę materiałową za ułamek kwoty, którą należy zapłacić za pranie kompletu na myjniach ręcznych.

Łatwość użytkowania

Cały proces prania tapicerki jest intuicyjny, a instrukcja użytkowania samoobsługowego odkurzacza parowego, obrazuje w kilku punktach prostotę skorzystania własnoręcznie z usługi czyszczenia wnętrza pojazdu.

 Całodobowa usługa

Każdy kierowca ma możliwość skorzystania z usługi samoobsługowego odkurzacza parowego o dowolnej porze dnia i nocy, ponieważ automat jest gotowy do pracy 24 godziny na dobę. Jest to bardzo istotne w przypadku taksówkarzy oraz innych przewoźników, którzy mają realną potrzebę skorzystania z usługi prania tapicerki czy odkurzania o każdej porze dnia. 

 

Powrót