Parowe mycie tapicerki - odkurzacz parowy - techniki mycia - Inwestuj w mycie

Bądź na bieżąco z poradami

Tajniki parowego prania tapicerki

Tajniki parowego prania tapicerki

06 lip 2019


Czyszczenie gorącą parą jest idealne dla osób chcących wyczyścić tapicerkę w swoim samochodzie nie korzystając jednocześnie z żadnych środków chemicznych. Dzięki temu jest to sposób całkowicie antyalergiczny oraz w pełni bezpieczny. Ma ono wiele zalet, których nie mamy szansy osiągnąć podczas bardziej tradycyjnego prania. Gorąca para skutecznie zabija roztocza, bakterie oraz czynniki powodujące różnego rodzaju infekcje. Dlatego właśnie staje się ono coraz bardziej popularne, kiedy mamy ochotę dokładnie zadbać o tapicerkę swojego auta. To jednak nie wszystkie zalety, których jest mnóstwo. Dlaczego zatem warto troszczyć się w ten sposób o swój samochód?

Najlepsze techniki mycia gorącą parą

Wyprać tą metodą możemy praktycznie wszystko. Co najważniejsze, jest ona całkowicie bezpieczna dla instalacji elektrycznych oraz układów scalonych w Twoim samochodzie. Dzięki temu mamy pewność, że dbamy o nasze auto w najlepszy możliwy sposób, gdyż jakość i skuteczność czyszczenia w porównaniu do stosowanych środków jest bardzo wysoka.

Oprócz oczywistych względów czyszczących, higienicznych i estetycznych, używanie pary na siedzeniach ze skóry powoduje ich prawidłowe nawilżenie oraz poprawę jej struktury, na siedziskach materiałowych za to ożywia kolory oraz odświeża tkaninę.

Myjką parową możemy dokładnie wyczyścić większość elementów samochodu, takich jak: siedzenia, szyby oraz przeszklenia, felgi, obręcze, karoserię, silniki, całą tapicerkę, oraz dywaniki. Sprawia to, że jest to właściwie najbardziej uniwersalne urządzenie do dbania o nasz pojazd. Tradycyjne mycie takich powierzchni nawet przy zastosowaniu bardzo silnych detergentów i środków nie jest w stanie usunąć niektórych drobnoustrojów osadzonych w wąskich szczelinkach. Gorąca para dostaje się natomiast nawet w mikro szczeliny, które dokładnie penetruje i oczyszcza. Dzięki temu jest to najlepsze rozwiązanie na wymycie i zdezynfekowanie swojego samochodu za jednym zamachem!

Efektywne mycie gorącą parą wodną

Samoobsługowe automaty parowe zrewolucjonizują rynek tak, jak niegdyś bezdotykowe myjki, które teraz ustawiane są przy większości stacji benzynowych. Zalety tego rodzaju czyszczenia w stosunku do przeznaczonego czasu są widoczne gołym okiem. Ponadto, myjka parowa potrafi doczyścić wiele rodzajów zabrudzeń, których nie bylibyśmy w stanie umyć korzystając z bardziej konwencjonalnych metod.

Warto wspomnieć, że parą można czyścić wszystkie powierzchnie, a czyszczenie jest o wiele bardziej efektywne niż w przypadku stosowania nawet agresywnej chemii czy kosmetyków, pozostającej na czyszczonych powierzchniach. Każdy kierowca z pewnością doceni możliwość wyczyszczenia swojego auta parowo i z pewnością, taka możliwość zwabi na myjnię bezobsługową wielu nowych klientów.

 

Parowe mycie tapicerki na myjni bezdotykowej

Po usunięciu zanieczyszczeń z tapicerki, warto pamiętać o jej wypielęgnowaniu. Można wykorzystać do tego środek do impregnacji tapicerki marki Premo.

 

Gdzie umyć parowo swój samochód?

Jak na razie niewiele myjni samoobsługowych oferuje możliwość parowego wyczyszczenia swojego pojazdu. Rynek jest wciąż nienasycony, dlatego warto pomyśleć o wyposażeniu swojej myjni bezobsługowej o to urządzenie peryferyjne. Z pewnością coraz więcej obiektów będzie chciało wyposażyć się w to niesamowite urządzenie, które zapewnia wiele korzyści nie tylko kierowcom, ale i właścicielom myjek. Koszty eksploatacji tego urządzenia są niewielkie, zwłaszcza w porównaniu do profitów, jakie daje wyczyszczenie samochodu tą metodą. Jak na razie posiadamy taką bazę naszych odkurzaczy parowych zlokalizowanych na myjniach samoobsługowych, jednak ich ilość cały czas dynamicznie rośnie: BAZA MYJNI W POLSCE .

Odpowiedź na potrzeby klientów

Samoobsługowy odkurzacz parowy daje wszystkim kierowcom możliwość zadbania o swój pojazd samodzielnie. Charakteryzuje się również oszczędnością czasu jak i pieniędzy, a także precyzją oraz dokładnością czyszczenia. Jest to najlepsza opcja mycia swojego auta dla alergików, gdyż gorąca para nie wydziela żadnych substancji uczulających – to po prostu podgrzana do bardzo wysokiej temperatury woda. Dodatkowym atutem jest możliwość dobrania idealnego dla siebie terminu – to jedna z głównych zalet myjni bezdotykowych. Samemu decydujesz kiedy chcesz wyczyścić swój samochód. Dzięki temu zawsze, kiedy masz wolną chwilę możesz podjechać i zatroszczyć się o swój pojazd.

Najlepszy sposób zadbania o swój samochód!

Mycie parowe już dość szeroko rozpowszechniło się w domach – czyszczenie dywanów, materacy oraz mebli zajmuje o wiele mniej czasu, czyszcząc dokładniej i mniejszym kosztem. Czas, by ten świetny sposób mycia powierzchni zawitał również na rynku samochodowym i był dostępny także dla osób, które nie mają możliwość wymycia swojego auta przed domem. Dzięki rozszerzeniu usługi o tak liczną rzeszę klientów, myjki parowe staną się całkowicie powszechne i będą wręcz niezbędnym punktem czyszczenia samochodu dla wielu osób. Jest to nie tylko rozwiązanie ekologiczne, ale i ekonomiczne, dlatego przypadnie do gustu bardzo wielu osobom. Zapraszamy do przekonania się na własne oczy, jak sprawnie można usunąć brud i kurz przy pomocy myjki parowej, a także jak dobrze można wyczyścić swoje auto z niej korzystając. Gwarantujemy, że jest to wspaniałe urządzenie, które znacząco poprawi komfort oraz jakość mycia samochodu, a użycie go na wielu powierzchniach da nieporównywalny i niepowtarzalny żadnymi innymi środkami efekt. Zachęcamy do kontaktu oraz zakupu myjki parowej na stanowisko w swojej stacji myjącej.

Powrót