Samoobsługowa myjnia parowa, czyli inwestycja dla każdego

Bądź na bieżąco z poradami

Samoobsługowa myjnia parowa, czyli inwestycja dla każdego

Samoobsługowa myjnia parowa, czyli inwestycja dla każdego

05 lut 2018


Inwestycja w samoobsługowy odkurzacz parowy do prania tapicerki oraz standardowego odkurzania trafia idealnie w rosnące zapotrzebowanie rynku na usługi z sektora samochodowego. Inwestycja przeznaczona jest zarówno dla właścicieli myjni samoobsługowych oraz stacji paliw jak i dla klientów indywidualnych, którzy myślą o bezpiecznej inwestycji przy minimalnym nakładzie pracy oraz czasu. Ten koncept na polski oraz środkowo-wschodnioeuropejski rynek wprowadziła firma Green Steam – producent myjni parowych.

Inwestycja w samoobsługowe odkurzacze parowe Self-Service generuje szereg wymiernych korzyści dla inwestora, ponieważ popyt na ten rodzaj usług samoistnie tworzy dochodowy biznes. Obecnie prywatni kierowcy, taksówkarze czy inni przewoźnicy, którzy korzystają z myjni samoobsługowych oczekują, że będzie ona oferowała kompleksowe usługi, również z możliwością gruntownego wyczyszczenia wnętrza samochodu. Odpowiedzią na te potrzeby jest Samoobsługowy Odkurzacz Parowy Self-Service.

W przypadku właścicieli myjni samoobsługowych oraz stacji benzynowych ważnym elementem jest uatrakcyjnienie lokalizacji ze względu na istniejącą często nieopodal konkurencję. Dlatego rozszerzenie usług o pranie parowe tapicerki i dywanów oraz standardowe odkurzanie jest szansą na pozyskanie wielu nowych i stałych klientów, generując przy tym dodatkowe przychody. Istotne jest to, że w przypadku tego rodzaju inwestycji konkurencja jest bardzo mała i ogranicza się jedynie do myjni ręcznych, w których pranie tapicerki samochodowej czy odkurzenie wnętrza pojazdu jest usługą relatywnie drogą i czasochłonną.

 

 

Realizacja inwestycji krok po kroku

Pierwszym krokiem jest wybór odpowiedniej lokalizacji pod Samoobsługowy Odkurzacz Parowy. Jest to jeden z najważniejszych etapów, który bezpośrednio wpływa na rentowność inwestycji. W tym przypadku naturalnie najlepszymi lokalizacjami są myjnie samoobsługowe, stacje paliw, a także parkingi prze centrach handlowych, okolice dużych osiedli czy też bezpośrednie sąsiedztwo ruchliwej ulicy. Znalezieniu odpowiedniej lokalizacji sprzyja wiele czynników. Istotne jest to, że automat nie wymaga przyłączy wodnych czy kanalizacyjnych, co wiąże się z tym, że pozwolenia wodnoprawne czy budowlane w tym przypadku nie obowiązują, a potrzebne jest jedynie podłączenia do prądu.

Krok drugi to wybór najodpowiedniejszej formy finansowania inwestycji. W ramach tego etapu, bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu Green Steam zapewnia kompleksową pomoc. W tym przypadku do wyboru jest szereg możliwości, które pomogą sfinansować ten rodzaj biznesu, poczynając od standardowego za pomocą gotówki, przez leasing, w przypadku firm, kredyt celowy, odnośnie osób indywidualnych, po rozłożenie płatności na nieoprocentowane raty. Ważnym krokiem w przypadku klientów indywidualnych jest także możliwość skorzystania z dotacji z urzędu pracy.

Lokalizacja oraz odpowiednia forma finansowania inwestycji zostały wybrane? Czas na ostatni krok, który zrealizuje zespół Green Steam. Przetransportuje gotową do pracy i oklejoną w odpowiadających kolorach maszynę, a następnie zainstaluje ją we wskazanym miejscu. Na tym etapie inwestycji pomocne będą również materiały reklamowe, których pakiet zostanie odpowiednio dobrany i przygotowany przez Green Steam. Banery reklamowe, ulotki, zapewnienie widoczności w internecie, to wszystko po to aby rozpowszechnić w danym regionie wiadomość o możliwości skorzystania z usługi samoobsługowego prania tapicerki materiałowej, dywanów, fotelików dziecięcych oraz odkurzania wnętrza samochodu.

  • Potrzebujesz dochodowej i bezpiecznej inwestycji?
  • Chcesz uzyskać przewagę konkurencyjną na rynku myjni samoobsługowych oraz stacji paliw?
  • Zastanawiasz się nad rozszerzeniem zakresu swoich usług? 

Wejdź na http://www.inwestujwmyjnie.biz wyślij zapytanie o ofertę lub bezpośrednio skontaktuj się z działem handlowym.

Powrót