Odkurzacz parowy do myjni samoobsługowej - Producent Inwestuj w Myjnie

Bądź na bieżąco z aktualnościami

Odkurzacz na myjni bezdotykowej – jakie przynosi efekty?

Odkurzacz na myjni bezdotykowej – jakie przynosi efekty?

19 lip 2019


Kiedy już bierzemy się za czyszczenie naszego samochodu, dobrze jest zrobić kompleksowo, to znaczy zarówno umyć karoserię pojazdu, jak i wnętrze. Tapicerka bywa bardzo uciążliwa, a do tego stosunkowo łatwo się brudzi, przez co powinniśmy używać specjalnych urządzeń, które pomogą nam dobrze ją wyczyścić.

Pomoc w czyszczeniu trudno dostępnych miejsc

Żeby na prawdę dobrze zadbać o swój samochód trzeba dostać się również w trudno dostępne miejsca, które bardzo często trudno jest oczyścić przy pomocy tradycyjnych metod czyszczenia. Wtedy najlepiej skorzystać z urządzeń, które znacznie ułatwią dokładne zadbanie o nawet najmniejszy fragment przestrzeni wewnętrznej pojazdu. Odkurzacze zlokalizowane tuż przy myjniach bezdotykowych ułatwiają doczyszczenie wszystkich zakamarków, a także podłóg z większych okruchów i fragmentów brudu.

Brud wsiąknięty w tapicerkę? To nie problem!

Dodatkowym utrudnieniem jest ciężko schodzący z powierzchni tapicerki brud, zwłaszcza gdy jest w nią mocno wbity, a tapicerka wykonana jest np. z porowatego materiału. W tym przypadku z pomocą przychodzi nam świetny odkurzacz parowy, idealnie sprawdzający się do tego typu zadań. Nie tylko wyczyści, ale również dobrze zdezynfekuje powierzchnię, dając uczucie świeżości oraz wygląd zadbanego i dobrze umytego w środku samochodu. Kto w końcu nie lubi siedzieć w czystym pojeździe?

Korzyści z posiadania odkurzacza parowego oraz tradycyjnego

Najważniejsze z zalet umieszczenia tego rodzaju urządzeń peryferyjnych przy swojej myjni samoobsługowej są oczywiste – więcej klientów, czyli wzmożone przychody. Społeczeństwo coraz częściej stawia na jakość usług oraz możliwość wykonania całego, kompleksowego pakietu czyszczącego w jednym miejscu. Dzięki posiadaniu odkurzacza być może zachęcimy sporą grupę potencjalnych kontrahentów do odwiedzenia naszej stacji również na całościowe mycie pojazdu, gdyż będą chcieli wykonać te dwie usługi za jednym zamachem. Daje nam to znaczącą przewagę nad obiektami, które nie są wyposażone w tego rodzaju urządzenia. Oprócz tego, kolejne dodatki na naszej stacji generują oczywiście większe dochody, dzięki czemu nasze miejsce staje się jeszcze bardziej rentowne. Te wszystkie kwestie ekonomiczne sprawiają, że naprawdę warto przemyśleć posiadanie  oraz odkurzacza do oczyszczania wnętrz i zakamarków na swojej myjni samoobsługowej.

 

Odkurzacz parowy na myjni bezdotykowej

Jedna z naszych instalacji - odkurzacz parowy.

Plusy nie tylko dla właścicieli, ale i dla kierowców

Odkurzacze parowe typu self-service to urządzenia przeznaczone do samoobsługowego prania oraz dezynfekcji tapicerki gorącą parą. Ta forma czyszczenia różnego rodzaju zabrudzeń ma bardzo wiele korzyści. Powyżej temperatury 100*C (czyli temperatury gorącej pary wodnej) eliminuje się wszystkie bakterie, roztocza, oraz inne niepożądane organizmy wpływające na zły stan naszego organizmu. Systematyczne czyszczenie tapicerki samochodowej w ten sposób powinno więc być nawykiem. Co więcej, tego rodzaju gorąca para niweluje również przykre zapachy. Ważną kwestią jest również to, że nie jest ona niebezpieczna dla elementów i instalacji elektrycznych, znajdujących się często w pobliżu czyszczonych elementów.

Odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie

Produkty, takie jak odkurzacze parowe stanowią świetną odpowiedź na coraz większy popyt na jakościowe i niedrogie usługi na rynku bezdotykowego i samoobsługowego czyszczenia samochodu. Pozwalają na kompleksowe zadbanie o swój pojazd, jednocześnie nie wydając fortuny. Efekt po takim umyciu jest niemal równie dobry, jak gdybyśmy oddali swoje auto w ręce profesjonalistów, a profity, które uzyskujemy podczas takiego czyszczenia są o wiele większe. Dzięki temu urządzeniu mamy szansę świetnie odświeżyć swój samochód, a jednocześnie zaoszczędzić trochę pieniędzy. Jest to świetna alternatywa dla drogiego mycia ręcznego, nie mówiąc już o detailingu.

Idealny dla dużych myjni bezobsługowych

Tego rodzaju urządzenia peryferyjne to świetna inwestycja dla istniejących oraz dopiero powstających myjni, które zamierzają być o wiele lepsze od konkurencji. Zapewniają znacznie wyższy poziom czyszczenia samochodu, dzięki czemu zwabiają więcej klientów oraz z innego segmentu. W większych obiektach dobrze jest pomyśleć o odkurzaczu dwustanowiskowym, który jednocześnie obsłuży więcej klientów. Dzięki temu oszczędzają oni czas, nie tworzy się kolejka i chętniej odwiedzają naszą myjnię.

Odkurzacz parowy wyczyści Twoje auto!

Myjnie parowe to świetna alternatywa dla mycia tapicerki ręcznie. Dzięki temu nie tylko zaoszczędzimy czas, ale łącząc obie te techniki o wiele lepiej zadbamy o nasz pojazd. Sam proces polega na wydmuchiwaniu gorącej pary wprost na siedzenia oraz całe wnętrze samochodu tak, by całkowicie zniwelować zabrudzenia. Znaczącą zaletą stosowania pary podczas czyszczenia wnętrz jest krótki czas schnięcia tapicerki co sprawia, że możemy korzystać z siedzeń od razu po praniu.

 

efekty-mycia-tapicerki-odkurzaczem-parowym

Odkurzacze parowe gwarantują wysoką skuteczność czyszczenia! 

Również koszt tego rodzaju usługi nie jest wysoki, wobec czego każdy kierowca może sobie na to pozwolić. Stanowczo zachęca to więc do parowego wyczyszczenia swojego samochodu wszystkich właścicieli pojazdów ceniących sobie czystość i higienę.

Powrót