Kolejna maszyna parowa gotowa do pracy na myjni samoobsługowej

Bądź na bieżąco z poradami

Kolejna maszyna parowa gotowa do pracy na myjni samoobsługowej

Kolejna maszyna parowa gotowa do pracy na myjni samoobsługowej

26 lut 2019


Na zewnątrz panuje ujemna temperatura, ale to nic nasze odkurzacze Self-Service pracują również zimową porą. Dzięki odpowiedniemu projektowi i systemowi zapobiegającemu zamarzaniu anti-freeze, samoobsługowe odkurzacze parowe działają 24 h na dobę przez cały rok łącznie z zimą.

W okresie zimowym na drogach znajduje się dużo piasku, błota pośniegowego oraz wysypanej soli, co powoduje, że w krótkim czasie nasz pojazd ulega zabrudzeniu, a zanieczyszczenia te mogą przyczynić się nawet do zniszczenia karoserii i korozji. Właściciel myjni samoobsługowej na Węgrzech podkreśla, że zima jest tak samo dobrym okresem na mycie samochodów na myjniach samoobsługowych jak każda inna pora roku, dlatego warto inwestować w urządzenia dodatkowe, które jeszcze bardziej podkręcają obrót i przyciągają klientów do myjni.

Przy okazji częstego mycia samochodu w okresie zimowym, klienci myjni mogą również wyprać tapicerkę metodą parową z szybkim czasem schnięcia oraz odkurzyć wnętrze pojazdu. W kilka minut po praniu siedzenia są suche, co pozwala kierowcy na skorzystanie z samochodu praktycznie bezpośrednio po wyczyszczeniu tapicerki.

 

 

 

Powrót