Inwestycja w samoobsługowy odkurzacz parowy

Bądź na bieżąco z poradami

Inwestycja w samoobsługowy odkurzacz parowy

Inwestycja w samoobsługowy odkurzacz parowy

01 kwi 2016


Odkurzacz parowy odpowiedzią na potrzeby klientów myjni samoobsługowych

Odkurzacz parowy to urządzenie idealne dla klientów myjni bezdotykowych, chcących wyczyścić wnętrze własnego samochodu. Przy użyciu gorącej pary maszyna usuwa zaschnięty brud i pozostawia świeży zapach. Usługa prania tapicerki na myjniach samoobsługowych była od dawna oczekiwanym przez kierowców rozwiązaniem. Do tej pory kierowcy musieli korzystać z usług myjni ręcznych lub prać tapicerkę własnymi urządzeniami/środkami. Dzięki temu, że na myjniach bezdotykowych i stacjach paliw zaczęły pojawiać się samoobsługowe odkurzacze parowe, kierowcy mogą sami wyprać tapicerkę we własnym aucie w dogodnym dla siebie terminie, za stosunkowo niewielką kwotę. Cechą charakterystyczną odkurzacza parowego jest bardzo krótki czas schnięcia czyszczonej powierzchni. Dzięki temu samochód jest gotowy do użycia bezpośrednio po praniu. Wytworzona przez urządzenie para pod ciśnieniem kierowana jest w stronę czyszczonej powierzchni, a następnie z powrotem zasycana do odkurzacza. System ten zapewnia skuteczne i nieszkodliwe usunięcie plam, zmaz i zabrudzeń, likwidację roztoczy, zarodków pleśni i alergenów, odświeżenie powietrza, a przy tym pozostawia całkowicie suchą powierzchnię.

Odkurzacz parowy idealną inwestycją dla właścicieli myjni bezdotykowych

Inwestycja w samoobsługowy odkurzacz do prania tapicerki zapewni stacjom benzynowym i myjniom bezdotykowym nowych klientów, pozwoli wyróżnić się na tle konkurencji i przyniesie dodatkowy dochód. Dużą zaletą urządzenia jest oszczędność wody i energii. Zbiornik wodny odkurzacza posiada 25 litrów pojemności i wystarcza na okres od kilku dni do tygodnia. Sam automat parowy używa zasilania o wysokości 400 [V] i 50/60 Hz. Parametry wskazują, iż maszyna nie potrzebuje wielkich nakładów wody i energii, by móc prawidłowo funkcjonować. Do zainstalowania urządzenia konieczne jest jedynie podłączenie do źródła prądu trójfazowego.

Dzięki nowatorskiemu rozwiązaniu jakim jest samoobsługowa myjnia parowa do prania tapicerki, bezdotykowe myjnie stają się bardziej przyjazne dla klienta i pozwalają mu na wykonanie większej ilości usług w jednym miejscu. Usługa samoobsługowego prania tapicerki zwiększy obrót całego biznesu nie wpływając negatywnie przy tym na pozostałe usługi takie jak odkurzanie wnętrza czy samoobsługowe mycie pojazdu z zewnątrz.

Powrót