Dezynfekcja samochodu parą na myjniach samoobsługowych

Bądź na bieżąco z poradami

Dezynfekcja samochodu parą na myjniach samoobsługowych

Dezynfekcja samochodu parą na myjniach samoobsługowych

24 mar 2020


Dezynfekcja i utrzymanie szeroko pojętej higieny jest w obecnym czasie jedną z najczęściej podkreślanych zasad zachowania dobrego zdrowia. Dlatego nie możemy zapomnieć także o naszych samochodach, w których często gromadzi się wiele szkodliwych bakterii, wirusów i chorobotwórczych grzybów.  

Obecna sytuacja sprawia, że kierowcy samochodów osobowych, taksówkarze oraz kierowcy pojazdów transportu zbiorowego, zaczynają zwracać szczególną uwagę na czystość wnętrza pojazdu, dlatego umacnia się trend dezynfekcji i czyszczenia powierzchni gorącą parą. Metoda ta dzięki odpowiedniemu ciśnieniu pary oraz jej temperaturze usuwa brud z wszelkich zakamarków oraz dezynfekuje wnętrze pojazdu łącznie z tapicerką. Para dotrze wszędzie w przeciwieństwie do szczotki,  jest to także metoda bardzo skuteczna i bezpieczna, gdyż nie jest wymagane wykorzystanie mocnej chemii.

Kierowcy indywidualni oraz taksówkarze coraz częściej mają świadomość, że w każdej chwili mogą podjechać do najbliższej myjni samoobsługowej czy stacji paliw, na której znajduje się samoobsługowy odkurzacz parowy Self-Service. W takim punkcie sami gruntownie wyczyszczą i zdezynfekują najczęściej dotykane powierzchnie wraz z tapicerką samochodową. Dlatego istotne jest aby myjnie samoobsługowe i stacje paliw rozszerzały ofertę swoich usług o możliwość samoobsługowej dezynfekcji wnętrza pojazdów.

 

           
Powrót