Bezpieczne płatności na myjni bezdotykowej

Bądź na bieżąco z poradami

Bezpieczne płatności na myjni bezdotykowej

Bezpieczne płatności na myjni bezdotykowej

24 cze 2020


Płatności bezgotówkowe są coraz bardziej istotne na polskim rynku. W 2019 roku ponad 50% wszystkich płatności wykonanych w naszym kraju zostało wykonane przy pomocy kart płatniczych, kart kredytowych czy blika. Dlatego też tak istotne jest by Państwa myjnie bezdotykowe także oferowały taką możliwość. Na rynku dostępnych jest wiele różnych akcesoriów pozwalających na wykonywanie tego typu płatności.

Karty elektroniczne – karta płatnicza myjni bezdotykowej

Karty elektroniczne to jedna z podstawowych form płatności bezgotówkowych jakie dostępne są na myjniach bezdotykowych. Karty elektroniczne posiadają specjalny pasek magnetyczny na którym zakodowane są informacje dotyczące tego ile funduszy jeszcze się na niej znajduje. Karta działa poprzez doładowanie jej przez właściciela myjni i przekazanie jej w ręce klienta.

Ten sposób płatności bezgotówkowej jest niezwykle popularny wśród klientów posiadających floty pojazdów. Klienci posiadający firmy przewozowe czy korporacje taksówkarskie mogą przekazać karty elektroniczne pracującym kierowcom, którzy następnie mogą je wykorzystać by zapłacić za wykonaną usługę. Karty elektroniczne są niezwykle proste i poręczne, zajmują niewiele miejsca – bez problemu zmieszczą się w portfelu.

Klucz elektroniczny – klucz do taniego mycia samochodu

Klucze elektroniczne oferowane przez właścicieli myjni bezdotykowych są w działaniu niemal identyczne do kart elektronicznych. Podstawową różnicą jest kształt „środka płatniczego”. Klucze elektroniczne wyglądem przypominają brelok do kluczy. Jest to też niewątpliwie ich największy plus. Dzięki swojemu kształtowi mogą zostać przypięte do kluczy od samochodu. Pozwala to klientom na posiadanie swojego środka płatności zawsze przy sobie. Jednocześnie są one znacznie trudniejsze do zgubienia czy zniszczenia niż karty elektroniczne.

Podobnie jak karty elektroniczne klucze popularne są wśród klientów posiadających floty pojazdów, gdyż są oni w stanie przekazać je swoim pracownikom, pozwalając im na umycie samochodów podczas wykonywania swoich obowiązków.

Przystawka Nayax – przybliża płatności bezgotówkowe

Przystawka Nayax jest zdecydowanie najbardziej uniwersalnym akcesorium, które umożliwia wykonywanie płatności bezgotówkowych podczas wizyty na myjni bezdotykowej. Przystawka Nayax umożliwia zapłacenie za wykonane czyszczenie przy pomocy zwykłej karty płatniczej. Może być ona zamontowana zarówno na urządzeniach stanowiących główny trzon myjni bezdotykowej, ale również na wszelkiego rodzaju urządzeniach dodatkowych takich jak odkurzacze parowe.

Dzięki temu przystawka Nayax jest zdecydowanie najbardziej uniwersalnym sposobem na umożliwienie klientom wykonywania płatności bezgotówkowych na myjni bezdotykowej. Przede wszystkim nie wymaga ona od klienta zakupienia i noszenia przy sobie dodatkowych przedmiotów. Pozwala na płacenie zarówno za usługi myjni bezdotykowej, ale także za korzystanie z innych urządzeń jakie znajdują się na stacjach benzynowych i myjniach.

Montaż przystawki Nayax jest także bardzo opłacalny dla właścicieli myjni bezdotykowych. Jak zostało już wspomniane, aż 50% wszystkich transakcji w Polsce to transakcje bezgotówkowe. Zainstalowanie przystawki Nayax otwiera więc myjnie na całkowicie nową grupę klientów, czyli osoby unikające korzystania z gotówki. Eliminuje to także sytuacje, gdy klient już zdecydowany na mycie swojego samochodu rezygnuje z niego, ponieważ nie posiada przy sobie gotówki. Nic więc dziwnego, że montaż tej przystawki bezpośrednio koresponduje ze zwiększeniem zysków.

Powrót