Samoobsługowe pranie tapicerki - Green Steam

Bądź na bieżąco z poradami

Samoobsługowe pranie tapicerki

Samoobsługowe pranie tapicerki

15 cze 2016


 
Obecnie znaczna część społeczeństwa, szczególnie w dużych miastach, przemieszcza się przy pomocy samochodów. Dla wielu osób pojazdy te są oczkiem w głowie i dlatego przykładają oni wielką wagę do dbania o ich czystość i porządek. Wiele części naszych samochodów, także tych wewnątrz, ulega znacznym zabrudzeniom w trakcie ich użytkowania. Jedną z takich części jest tapicerka, którą nierzadko bardzo ciężko jest doprowadzić do czystości. Najpewniejszym sposobem na zagwarantowanie jej schludności, jest dokładne i samoobsługowe pranie tapicerki. Jest to jedyna droga, do jej skrupulatnego i dokładnego wyczyszczenia.

Sposoby samoobsługowego prania tapicerki

Wiele osób, próbując zadbać o czystość tapicerki w swoim samochodzie, próbuje ją uzyskać przy pomocy różnego rodzaju płynów oraz proszków. Być może część z tych metod pozwoli przynieść pożądane efekty, jednak jest to praca wyjątkowo czasochłonna i nierzadko prowadząca do trwałego uszkodzenia części naszych samochodów. Jedynym sposobem gwarantującym czystość naszej tapicerki, przy jednoczesnej oszczędności czasu i braku ryzyka spowodowania trwałych uszkodzeń, jest odkurzacz parowy Self-Service.

Odkurzacz parowy Self-Service

Odkurzacz parowy Self-Service, to niezawodne urządzenie, przeznaczone do samoobsługowego prania tapicerek oraz czyszczenia innych części naszego samochodu. Wyposażony jest on w funkcję prania tapicerki suchą parą, system zapobiegający zamarzaniu anti-freeze oraz automatyczny system redukcji zużycia energii. Ponadto, dołączane są do niego różnego rodzaju akcesoria, m.in. wąż parowo-odkurzający oraz wąż do natrysku detergentu. Odkurzacze parowe Self-Service są idealnym wyborem dla stacji paliw, samoobsługowych myjni bezdotykowych oraz Klientów indywidualnych. Pozwalają one na najszybsze, najbardziej dokładne i co najważniejsze, na bezpieczne wyczyszczenie naszych tapicerek.

Powrót