Czysta tapicerka. Odkurzacz parowy Self-Service - Green Steam

Bądź na bieżąco z poradami

Czysta tapicerka. Odkurzacz parowy Self-Service

Czysta tapicerka. Odkurzacz parowy Self-Service

17 maj 2016


Dlaczego warto mieć czyste wnętrze auta?

Dojeżdżając do pracy, sklepu, na zajęcia czy spotkanie spędzamy większość czasu w samochodzie. W związku z tym, poziom higieny auta ma istotny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Wiedzą o tym szczególnie alergicy. Osoby uczulone na kurz, pyłki czy roztocza nie mogą przebywać w brudnym i zakurzonym aucie, gdyż zakurzona tapicerka niekorzystnie wpływa na ich stan zdrowia. W takiej sytuacji higieniczne wnętrze jest szczególnie ważne.

Zasady działania odkurzacza parowego

Czyste wnętrze samochodu wymaga czegoś więcej niż płynu i ściereczki, potrzebny jest profesjonalny odkurzacz parowy Self-Service.

Odkurzacz parowy Self-Service, to samoobsługowa maszyna przeznaczona do prania i dezynfekcji tapicerki metodą parową. Za pomocą gorącej pary urządzenie penetruje powierzchnię i usuwa brud z największych zagłębień. Wysokie ciśnienie sprawia, że gorący gaz dociera do wszystkich zakamarków i odrywa brud. Maszynę zaprojektowano zgodnie z myślą o stacjach benzynowych oraz samoobsługowych myjniach bezdotykowych. Pozwala na poszerzenie usług i przyciągnięcie dodatkowych klientów.

Odkurzacz parowy dokładnie czyści powierzchnię usuwając z niej wszelki kurz, pyłki i roztocza, a za sprawą olejków zapachowym, zawartych w filtrze wodnym, pozostawia po sobie świeży zapach. Higiena i świeżość – tak wygląda idealne wnętrze samochodu.

Powrót