Częste czyszczenie samochodu - Green Steam

Bądź na bieżąco z poradami

Częste czyszczenie samochodu

Częste czyszczenie samochodu

12 gru 2015


Jak regularnie dbać o własne auto

Częste czyszczenie własnego auta nie jest oznaką nadmiernego przywiązania do porządku, lecz odpowiedzialności i poszanowania. O samochód należy dbać, gdyż jest on naszą wizytówką, inwestycją oraz kosztowną rzeczą. Zaniedbanie w naprawie czy czyszczeniu, to oznaka braku rozsądku. Co więc zrobić aby regularnie dbać o własne auto? Co zrobić aby w prosty sposób czyścić samochód z zewnątrz oraz wewnątrz? Odpowiedzią jest regularne korzystanie z myjni bezdotykowych posiadających w swojej ofercie samoobsługowy odkurzacz parowy.

 

Zasady działania odkurzacza parowego

Odkurzacz parowy nie używa chemikaliów, tylko opiera się na gorącej parze. Para potrafi spenetrować każdą powierzchnię i usunąć brud z najcięższych zakamarków tapicerki. Gorąca woda w postaci pary dociera do zakamarków i odrywa brud od powierzchni. Wszystko za sprawą parownicy odpowiedzialnej za ciśnienie i prędkość strumienia pary, a także dodatkowych akcesoriów. Para wytwarzana jest pod ciśnieniem 3.2 bar i o temperaturze 100 stopni C. Opuszczając urządzenie nabiera prędkości 170 km/h. Pod wpływem gazu zanieczyszczenia nabierają większej temperatury niż powierzchnia, do której przylegają. Różnica ta sprawia, że zanieczyszczenia samoczynnie odrywają się od powierzchni. Odkurzacz parowy jest bezpieczny dla środowiska. Nie potrzebuje żadnych środków chemicznych i detergentów, a także nie zużywa zbyt dużo wody. A co najważniejsze, szybko i skutecznie wyczyści nawet najbardziej czułą i delikatną tapicerkę. Idealne wyjścia dla osób dbających o swój samochód i jego wnętrze.

 

Odkurzacze parowe na myjniach bezdotykowych

Mając na uwadze powyższe zalety parowego prania tapicerki, myjnie bezdotykowe coraz częściej decydują się na dodanie takiego rozwiązania do swojej oferty instalując na swoich myjniach odkurzacze parowe w formie samoobsługowej. Oprócz doskonałych rezultatów czyszczenia, rozwiązanie takie pozwala zapewnić bardzo krótki czas schnięcia tapicerki - bardzo ważny aspekt z punktu widzenia klientów myjni samoobsługowych. Dla właścicieli myjni bezdotykowych korzyściami są przede wszystkim: zwiększona liczba klientów i wyróżnienie na tle konkurencji.

Powrót